Zveřejněno 12. 9. 2017

Manchester United se po letech podíval do Ligy Mistrů a Vaclíkovi a spol nedal šanci. S kapitánskou páskou za „ďábli“ nastoupil Paul Pogba, která mu ale dlouho nevydržela, nebo kvůli zranění musel již v 19 minutě střídat za Fellainiho.  A zrovna Fellaini rozjásal domácí tribuny v 35 minutě, kdy po centru Younga otevřel na 1-0.

Další branky padaly až ve druhé půli, kdy z levé strany odcentroval Blind a velká posila Lukaku se hlavou nemýlil 2-0. V 77 minutě střídal Mata vycházející hvězdu Rashforda a tomu stačilo na hřišti pouhých 7 minut a vstřelil třetí gól United. Murinhova parta vstoupila do Ligy Mistrů s jasným výsledkem 3-0 a v příštím zápase je čeká ruský  tým CSKA Moskva, která překvapivě zvítězila v Benfice Lisabon 1-2.

Na všechny vstřelené branky se můžete podívat pod článkem.